Uroda i kosmetyki

Pantene

Pantene to marka szamponów i produktów do pielęgnacji włosów. Istnieje od ponad sześciu dekad. Pantene istnieje od lat dwudziestych XX wieku i zawsze przodowała w innowacjach, czy to w branży kosmetycznej, czy fryzjerskiej. Firma zawsze była zaangażowana w dostarczanie swoim klientom skutecznych i wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Oferują szeroką gamę szamponów, odżywek i innych produktów do pielęgnacji włosów.

Kiedy Pantene została wprowadzona na rynek ?

Pantene to marka szamponów, która została wprowadzona na rynek w 1945 roku. Obecnie jest jedną z wiodących marek w branży pielęgnacji włosów. Pantene to marka, która jest popularna w Japonii, ale rozwija się w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Kampanie marketingowe Pantene koncentrowały się przede wszystkim na zachęcaniu kobiet do większej pewności siebie we własnej skórze. Na przykład użyli „peruki” o nazwie „Szamponowa peruka”, aby promować pomysł zmiany włosów, zanim zmienisz cokolwiek innego w sobie. Ta marka była w stanie utrzymać swoją popularność, ponieważ przedstawia kobiety jako silne i pewne siebie. Pantene to marka produktów do pielęgnacji włosów, która istnieje od ponad 50 lat. Znana jest z wysokiej jakości i skutecznych produktów do pielęgnacji włosów.

Clairol 

Clairol to marka produktów do pielęgnacji włosów, która istnieje od ponad 100 lat. Firma działa w branży od tak dawna i przez lata obserwowała zmiany w społeczeństwie i technologii. Clairol to firma zajmująca się pielęgnacją włosów, która istnieje na rynku od ponad 80 lat. To amerykańska międzynarodowa firma z siedzibą w Nowym Jorku i zakładami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Francji i Niemczech. Firma Clairol została założona przez Samuela M. Greinera w 1946 roku, kiedy kupił małą aptekę na Upper East Side na Manhattanie. Pierwszym produktem, który sprzedał, był krem do koloryzacji włosów Clairol. W 1950 roku Greiner zmienił nazwę firmy na Clairol Incorporated i zaczął opracowywać własne produkty z pomocą chemika dr Eugene’a Rimmela. W 1968 roku Clairol stał się spółką publiczną notowaną na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych pod symbolem CL i ponownie zmienił nazwę na Clairol Incorporated w 1986 roku, kiedy został wymieniony jako CLR na NASDAQ. Clairol to marka produktów do koloryzacji włosów i kosmetyków. Została założona przez Eugene’a Rimmela w Nowym Jorku w 1911 roku. Clairol zaczynała jako firma zajmująca się salonami fryzjerskimi, ale teraz rozszerzyła się i jest dostępna w większości drogerii, sklepów spożywczych i domów towarowych w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.