Basen ogrodowy

Basen ogrodowy – całoroczny relaks

Wstań z kanapy i idź na basen! Letnie upały mogą zmniejszyć naszą motywację do wyjścia na zewnątrz ze względu na lepkie i wilgotne warunki. Przydomowy basen może być tym, czego potrzebujesz, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się letnim słońcem, bez uczucia zmęczenia lub dyskomfortu z powodu ekstremalnych temperatur.

Życie towarzyskie

Czy ktoś powiedział impreza na basenie?

Cóż, nie zawsze musi to być impreza, ale przydomowy basen z pewnością może ożywić twoje życie towarzyskie. Niezależnie od tego, czy zapraszasz przyjaciela lub dwoje przyjaciół na noc nadrabiania zaległości i relaksu, czy też organizujesz kolejne spotkanie rodzinne, Twój raj na podwórku może zaoferować idealne miejsce na przyjęcie. Odwiedź: https://vivapool.pl/baseny-ogrodowe/.

W końcu kto nie chce leżeć przy basenie? Dzięki nowej instalacji basenu zewnętrznego będziesz obiektem zazdrości wszystkich sąsiadów i będziesz mówić o mieście w mgnieniu oka!

Utrzymanie wagi

Wspomnieliśmy o utrzymaniu wagi w powyższych korzyściach zdrowotnych, ale jest to tak ważne, że uznaliśmy, że zasługuje na osobną kolumnę. Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć zdrowy tryb życia i schudnąć, czy po prostu chcesz utrzymać swoją obecną aktywność fizyczną – basen może ci pomóc.

Wyporność wody może pomóc podnieść do 90% masy ciała z mięśni i stawów, jednocześnie zmniejszając wpływ, jaki dodatkowy nacisk może mieć na obolałe mięśnie i stawy. W połączeniu z oporem, jaki zapewnia woda, możesz cieszyć się komfortowym treningiem wodnym o niewielkim wpływie na organizm w zaciszu swojego podwórka.

Oto niektóre z naszych ulubionych ćwiczeń na basenie:

  • Pajacyki
  • Okrążenia pływackie
  • Trzepotanie kopnięć
  • Przysiady
  • Wykroki
  • Odwrotne brzuszki
  • Skręty tułowia
  • Podnoszenie łydek

To dopiero początek! Możesz również włączyć aerobik w wodzie i / lub jogę do swojej rutyny, aby urozmaicić to!

Wydaje się, że technologia podąża za nami wszędzie. Dzieci nie mogą odłożyć tabletów i urządzeń mobilnych, podczas gdy dorośli wydają się być przyklejeni do ekranu komputera i telewizora po długim dniu pracy. Pozwól, aby to uzależnienie od elektroniki stało się przeszłością, gdy jesteś w basenie. Nic dziwnego, że basen może nie być idealnym miejscem do zabrania ze sobą urządzenia mobilnego ze względu na szkody, jakie może na nim wyrządzić woda. Wykorzystaj czas spędzony w basenie na oderwanie się od elektroniki, choćby na 30 minut!